Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: 127,27%

Re: Najwiekszy smiec na gpw

Zgłoś do moderatora
Patrząc na wyniki finansowe ostatnich lat można być pod wrażeniem wielkości generowanych strat. W latach 2011-2014 spółka wykazała 82 mln zł strat. Aktywa spółki spadły ze 140 mln zł w 2011 roku do zaledwie 24,5 mln zł w 2016 roku. To wygląda jak jakaś farsa, niestety takie są polskie realia, gdy w zarządzie zasiadają "zacni" ludzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 0,67% 3,00 2021-10-22 15:31:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.