Marko naganiaj smialo, prawda w oczy kole. Czemu nie krytykujesz tych co pisza o 1zl, odpalach, rakietach, 1zl, 3zl,tanio i to???
Byles jak ubrali na święta pod podobne info, zrobili pompe na 15gr i zjazd na 10gr. Pisali ze to podbita, wysyp troli i bylo zaklinanie.
Conty chcesz gosciu prawdę pisze o naganiaczach, nie widzisz czy nie chcesz widziec? Masa watkow o okazji, promocji, rakiecie jeden po drugim, czemu tam się nienudzielasz bo ubrales sie jeszcze tego nie wiesz. Cieszy mnie ze sa tacy dawcy dzieki takim jak ty zarabia się łatwo