kombinują tak aby wystraszyć małego inwestora, a sami kupią dużo
zauważyliście ,że były na kupnie ilości po 60 ty na 0,244 i 0,245 podczas sesji i zniknęły, ale też nikt nie sprzedał, a to świadczy ,że cena spółki t2t jest dramatycznie niska,
tutaj powinno być około 90 gr minimum, to cena realna....
natomiast jak już będą realizować kontrakty to widzę spory zasięg powyżej 2,3 pln..
holender wie co robi...