Dnia 2018-05-29 o godz. 08:31 ~ten napisał(a):
> A trolownia dalej swoje,płacze i przyglada sie jak rosnie i zal d.. sciska
Chłopcze akcje tej spółki miałem jak ty na kapustę mówiłeś "fafusta" i mam je do dzisiaj, bo ta spółka reprezentuje duży potencjał.
I rozluźnij się, bo albo w toalecie będziesz miał problemy, albo zrobisz w gacie.... Twoja namiętna aktywność na tym forum wskazuje raczej, że ty chłoptasiu chcesz zakombinować i ugrać coś na tych wpisach...? To się robi zbyt oczywiste...!