tak poważniej to jeżeli jest tak źle to dużo akcji jest na ulicy i ta ulica ma możliwość głosowania na wza ja jadę dzisiaj się zarejestrować namawiam wszystkich złomrex chyba nie może głosować a nie że nie chce zawsze mieli w du... drobnych nagle pozwalają im decydować posłuchamy zagłosujemy chyba że mało jest na ulicy to gdzie są? a może transakcja wiązana z mittalem oznacza przejęcie a to zamieszanie obejście urzędu anty monopolowego i złomrex pod cognor będzie pracował pod mittalem ? drugi scenariusz zakładałem na początku zamieszania i nie można go chyba wykluczyć dzisiaj ? do zobaczenia pozdrawiam