Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,94 zł , zmiana od tamtej pory: 41,50%

Re: Na to właśnie liczę - na 5,20 !

Zgłoś do moderatora
na naszej Wikanie w maju 2007 jedna akcja kosztowała nawet 93zł (93gr ale byl resplit), a kilka miesiecy temu jak wychodzily fundusze TFI i OFE Pekao (sprzedawaly bez ladu i skladu, tu sie prokurator za niegospodarnosc nalezy) to cena byla nawet 39gr - czyli 0,5% wartosci ze szczytu, i 0,15 wartosci ksiegowej, czaicie to? wszystko prawdopodobnie zmierzalo do takiego samego sceariusza jak u Was, czyli dolowanie dołowanie dołowanie i przymusowy skup. Na szczescie w pore się spostrzeglismy i zaczelismy sami kupowac. jak dodatkowo pojawil się temat porozumienia to sprawa trochę się ustabilizowala, ale ryzyko jeszcze ciagle nad nami wsi. Zobaczymy. Trzymamy reke na pulsie. Tak czy inaczej ten przepis to jest czyste zlodziejstwo ktore tylko tworzy patologie i prowokuje do cwaniactwa i oszustw

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWCONSTR 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.