pierwszy twój post bez ewidentnej nagonki... ie wierzę choć jest podtekst o spadkach 50% wiec to jednak ty Pan Wąhock :) żyłka mi pęka już jak czytam coraz to nowsze wasze wątki: szkoda czasu na polemikę z takimi jełopami :D idę spać, ubiorę pampersa gdyby miało spaść w śnie: skoro wy tak wieszczycie to wszystko jest możliwe.