nie ma sprawy widzę że wtopkę niezłą zaliczyłeś i czas się odkuć,
hehhe czekaj dalej pamiętaj że tutaj historia się powtarza
0,18- do 0,39
0,22 do 0,36
a teraz 0,21 do ilu urośnie jak podadzą info :-)
wiem co myślisz nie urośnie też tak myślałem na innych spółkach i jak zwykle....rośnie więc czekaj dalej...