Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,60 zł , zmiana od tamtej pory: 11,34%

Re: Na czym PCF zarabia?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-03 o godz. 05:56 ~Ciekawy napisał(a):
> Sprzedający chińszczyznę na bazarach, to chyba dobrze że firma zarabia i to bez tantiem, tak patrzę przyszłościowe i żaluzje że trochę za wcześnie wszedłem, fajnie to będzie wyglądało jak firma urośnie, a ktoś będzie miał akcje poniżej IPO

Jestem Ciekawy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,85% 53,00 2022-05-20 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.