Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 36,67%

Re: na co oni liczą?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-01 o godz. 11:42 ~spectra napisał(a):
> ... Tu nie ma spekuły, tylko chciwi główni akcjonariusze nie umiejący albo celowo nie chcący giełdowej wysokiej wyceny.

Tu chyba nie chodzi ani o chciwość, ani o to drugie.
Oni mają gdzieś tę spółkę. Jeden z trójki LVC siedzi ponoć w Stanach i nic już go nie obchodzi, nie wie co z kasą robić, a pozostali dwaj chyba też nie mają żadnej motywacji. VTI przy ich głównym biznesie jest jak takie niechciane dziecko, nie wiedzą co z tym zrobić, pracuję tam parę osób, ale chyba nie są specjalnie kompetentni albo / i nie mają żadnej wizji rozwoju. Pomysł skupu akcji to w ogóle nie wiem kto i po co to wymyślił, co tylko potwierdza zdanie powyższe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 2,93% 2,46 2021-10-20 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.