Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,89 zł , zmiana od tamtej pory: 25,93%

Re: na co oni liczą?

Zgłoś do moderatora
To taki paradoks. Tu jest wartość a kurs szoruje po dnie . Na śmieciach nie ma nic, wydmuszki ale spekuła robi co chce. Tu nie ma spekuły, tylko chciwi główni akcjonariusze nie umiejący albo celowo nie chcący giełdowej wysokiej wyceny. Ewidentnie, po wszystkich infach takie spadki?. Za sam Microsoft powinna być kapitalizacja 100 mln , za kolejną inwestycję 10 mln zielonych w Infermedica to się nie powinno 3 dni otworzyć. Ech, cóż czas to pewnie w końcu wynagrodzi. Oby sowicie!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,38 2021-10-25 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.