Jak zejdę z haków to mogą zamykać choćby całą gpw.Myślenie Januszów giełdy)))
Dow 600 punktów w plecy,ten scenariusz był brany pod uwagę,(nawet chyba dzisiaj,w poście u góry?)ale nieukom to nie w smak.
Muszą się nauczyć czegoś więcej,niż tylko minusowanie, ale nie spodziewam się rewelacji.
Za to na chłodno analizujemy wszystkie scenariusze i dzielimy się przemyśleniami chociaż tu każdy widzi tylko końcówkę własnego nosa.