Liczymy na niespodzianki...
Jak chyba całą GPW???
A przede wszystkim na siebie )
Zeszły tydzień to był dyskont,i paradoksalnie,jak się bardziej posypie u Janków, możesz liczyć u nas na odbicie....W myśl demonicznej zasady,im gorzej tym lepiej...
Wiarygodność ruchu zawsze poparta jest wolumenem.Niski wolumen,niska .....Zerowy wolumen,zerowa.
Ostrzegaj na 99% spółek dobry człowieku
Chodziki..))