Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,69 zł , zmiana od tamtej pory: -65,86%

Re: Na co czekamy w Comprenum w najbliższym czasie !!

Zgłoś do moderatora
Dodał bym jeszcze choć nie w tak bliskiej perspektywie bo mamy zimę... zakończenie budowy pewnie w II kwartale (w listopadzie bylo 30%) pierwszej farmy fotowoltaicznej o mocy 4MW, kolejne dwa projekty są w fazie dewelopowania łącznie planowano 460 MW elektrowni chybrydowych od farm fotowoltaiczne i wiatrowych po biogazownię.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMPREMUM -0,87% 0,91 2025-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.