Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Myślę , że powinno być dobrze . ....

Zgłoś do moderatora

WĘGRY :
Niespodziewanie duże przyspieszenie rodzinnej produkcjii , akurat nagle ona wzrosła w kwietniu aż o 1O,1% w ujęciu rocznym i oczywiście skorygowanym o ilość dnii roboczych . .....

PS. Jakoby nie powiedzieć ( jakoby piszę po góralsku ) , czyli to węgierskie najwyższe przyspieszenie jest od lutego 2O11 roku . ....

Pozdrowienia z przepięknego Chicago . .....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOL 2,03% 28,14 2021-05-07 10:15:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.