Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  85,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,59%

Re: mWIG40 I NIE NA WIG 40, A NA WIG 20 TAK JA MAZUR UWAŻAM.

Zgłoś do moderatora
Jesteś Krejzolu!! jak wam znowu udało się uciec to ja pełen podziwu jestem. Jak ja lubię to twoje historie to jest hit!!! Ale mojej technologii odzysku ciepła z raftingu to nie dogonisz... Posługujesz się starymi pomysłami które już dawno są pase i zapomniane przez rynek bo nie efektywne. Niestety czas leci nieubłaganie i to co kiedyś wydawało ci się że jest top technologia to dziś jest dno technologia. Dominika zrozumiała że te pomysły które masz w kieszeni to bez przyszłości dlatego nie chce rozmawiać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -1,34% 59,00 2025-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.