Dnia 2016-05-23 o godz. 16:09 ~tomata napisał(a):
> Dnia 2016-05-23 o godz. 16:00 ~xxx napisał(a):
> > haha
> > dobrze ze ty wiesz lepiej co ja chcialem i co zrobilem
> > u lekarza byl ?
> >
> > jakby co, to zlecenia
> > 70tys/80tys/90tys
> > przenioslem na 12
> >
> > stoja od 3 godzin i czekaja
>
> Zobaczył wywalanie to uciekł.
> Tak piszczałeś żeby sypać po 14 i co kolana zmiękły jak poleciały pakiety, uciekłeś ze zleceniami. Teraz boisz się że poleci na 13 to dałeś na 12 a jak spadnie to wycofasz znów niżej.
Jak mu nawalą do kosza po 12 to będzie a panice wywalał po 10 a nawet i mniej, chyba widać że gniot tonie ostro.
Jutor ciąg dalszy wywalania, reszta leszczy nie wytrzyma, popuście zwieracze i 12 jak nic.
Kiszenie na wiele miesiecy,lat ,miliony akcji,dodruki.
Kurs tonie i to widać gołym okiem, jutro 13 to będzie marzenia sprzedać.