Patrząc na wizualizację i opisy ogrodzenia wychodzi mi jakieś 400 do 600 kg na metr bieżący. Do wykonania całego ogrodzenia będą użyte 3 może 4 rodzaje profili. Takie ilości konkretnych profili nie leżą na żadnym magazynie. Je trzeba wykonać na zamówienie w hucie i hurtownicy stali niekoniecznie będą partycypować w tym projekcie. Po co płacić 2 razy marżę? Nie mniej huty będą produkować trochę mniej pozostałych profili. Prawdę mówiąc nie wierzę żeby ilości potrzebnej tutaj stali znacząco wpłynęły na koszt dostępnej stali konstrukcyjnej. Jeśli stal nie będzie musiała pochodzić z polskich hut to tym bardziej wpływ na ceny jest wątpliwy