Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MUŁ sie poruszył

Zgłoś do moderatora
cyt

CEZ - walor jest obecnie przygotowany do ataku na roczną linię bessy, pod którą zakończyła się sesja piątkowa. Opór jest dość czytelny i z uwagi na 3 punkty styczne także dość wiarygodny. W tej sytuacji można oczekiwać, że dynamiczne wybicie powyżej linii trendu (obecnie w rejonie 77 zł) otwierałoby drogę do rozbudowania nowego, wzrostowego kierunku w średnim horyzoncie czasowym.


zgodze sie z tym gdyby czytac at chco na takiej spolce zadne at nie ma znaczenia!!!!! TYLKO STRENIK!!!!! W POSTACI KOGOS KTO MA OGROMNE PINIEDZE I DUZY PAKIET AKCJI CEZA(MF CZECH,JP MORGAN,CREDIT SUISSE,LONDYN,ITD)!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ 0,00% 155,00 2022-11-29 10:50:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.