To jest niestety Banan, tak się wycenia spółki. Wystarczy kilka słów złośliwie nieprzychylnych spółce i jest dołowanie na całego. Po raporcie za 2Q jakiś pseudo anal ze Squbera ocenił ze przepływy finansowe w Bowimie są złe i to napisał. Natychmiast zaczęło się dołowanie. A co się takiego pozytywnego dzieje w Mpay-u