O tak to bezcenny i wspaniały dla oka widok jak prezes w błyskach kamer i przy oklaskach wytoczy sie na scene i na stojąco bedzie odbierał nagrode za robienie przewałek ynwstorom .Jaki to bedzie wiekopomny niezapomniany i szczesliwy widok dla wydymanych przez niego ynwestorów