Dokladnie. Ich nie interesuje skowyt leszcza na bankierze. Oni rozwijają spółkę i jak narazie robia to bardzo dobrze. Poświęcają krótkoterminowe zyski na poczet rozwoju który da zyski w przyszłości. Ja już tutaj pisałem ostatnio że kurs xtb zachowuje się dziwnie i iracjonalnie do tego co ta spolka reprezentuje. Bo tych wynikach powoli mi się to składa w całość. Jest wywoływana sztuczna panika przy każdym lekko negatywnym infie. Leszczy wywalają w popłochu a ktoś tam skupuje nizej i nizej. Po co mają brac Po 77 jak zebrali miliony akcji w przedziale 70-64. Normalnie ta spolka powinna latać dużo wyżej. Mnie to boli że tak nie jest a obecnie Po tych spadkach to w ogóle jestem zażenowany. Ale tak jak spadła tak samo wzrośnie.