Zdecydowanie nie ta droga. Rekordowy rok i dywidenda to nie to o co walczymy.
Należy obciąć wydatki na marketing, pozostać przy liczbie klientów sprzed 2 lat i liczyć na czarne łabędzie.
Pomysł by: leniwy marek i przyjaciele.
Stary, mądrzejsi od Ciebie wiedzą jak z tej kury złote jajka otrzymywać, nie przekonuj, że rosół jest lepszy.