Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,93 zł , zmiana od tamtej pory: 72,04%

Re: Może być ciekawie

Zgłoś do moderatora
zgadza sie!

winnych maja wsrod siebie KNF,UKNF,banki co plasowaly obligi itd!

PIS wariaci chyba nei zdaja soebie sprawy ze beda siedziec za niszczenie sadow,kraju,firm,tutaj "tluste misie' im nie daruja!

bo znajomi znajomych itd....

odszkodowania beda z prywtanych majatkow cwniakow z PISzmini sie prawo ustawe napsize pod konfiskaty i zoabczymy jak trojwymiarowy Mateuszek wyjasni z ZZ swoje majatki zwlaszcza ziemie koscielna,tudziez obywateli!!!n

o skokach i GB nie wspomne.

Altus ma gotowke powinnieni wiekszosciqoi zrobic walne i skup za calosc,nie ma co walczyc w nierownej grze!

walke zostawicna niedaleka przyszlosc.
  • Może być ciekawie Autor: ~Ktosik
  • Re: Może być ciekawie Autor: ~PISdzielec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -1,23% 1,60 2023-10-03 13:16:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.