Matołku jakiś konkret bo jak widzę podniecasz się pisaniem demergolady , ja podałem wyceny wedłóg odólnie uznawanych zasad i informacje o zadłóżeniu a ty tylko tworzysz literature dla ubogich,jeżeli podasz jakieś fakty,wyliczenia co do którch będę mógł się odnieść w sposób merytoryczny to proszę bardzo a na wymianę nieupszejmości szkoda mi czasu.