Czy ktoś z Was czytał cały raport.
Jest taki jaki jest. W zeszłym roku sporo przychodów było z oddawanych mieszkań w Krakowie, w tym resztek nie oddają poniżej kosztów a z drugiej strony nowych też nie budują.
Zastanawia mnie wzrost przychodów z UE (tzn z Niemiec) oraz całkiem przyzwoity poziom przychodów z Rosji(coś ok. 40 mln). Coś tam w takim wypadku jednak chałturzą. W Rosji całkiem wyraźny wzrost przychodów w stosunku do I i II kwartału 09 co przy tzw "potężnym kryzysem" dziwi, tym bardziej, że zeszłe lata nie zachwycały mimo tzw koniunktury. Widać więc, że spółka czegoś się nauczyła z okresu 1998-2002 r.
Tak na marginesie jeszcze dodam, że muszą mieć dość "trwałe aktywa", które są doceniane przez inwestorów (przez samą spółkę na ok. 90 mln. Po słabym wyniku oczekiwałem zjazdu do ok. 1,5-1,7 zł a tu zaskoczenie.
Czekam na kolejne dane z Rosji w 2010. Myślę, że ruszą w końcu inwestycje infrastrukturalne.
Co o tym myślicie.
(jeśli ktoś nie ma nic do powiedzenia to niech nic nie pisze)