Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,41 zł , zmiana od tamtej pory: -1,70%

Re: Molekuła

Zgłoś do moderatora
Dziennikarze dociekliwi? hahahaha człowieku to za pieniądze wywiad za Twoje! Miało być kilo mułu i mydlenie oczu co dwa lata temu pisali o przełomie 25-26 teraz 26-28r. aż ceną akcji będzie po 2zł. Tak wynika z wykresu przynajmniej chyba, że wyniki pokażą dobre to utrzyma się. Sorry ale Lublin to sami zakłam.... ludzie. Ja liczę na to, że dojedziemy spokojnie do 10zł za akcje jak nie wyżej ale jak narazie w grudniu popołudniu. Na pewno nie zakładamy ryzyka, że będziemy mieli wolne moce produkcyjne. Potencjał rynków jest na tyle duży, że o to możemy być spokojni” – dodał.
Tak tak tylko jak jakaś korpo światowa wywali lek na raka to będzie pozamiatane bo 3 lata to czasu aż nadto!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE 1,17% 4,33 2025-09-19 17:04:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.