Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,88 zł , zmiana od tamtej pory: -15,98%

Re: Moja obserwacja.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-20 o godz. 10:25 ~ZarządWon napisał(a):
> Chazar, twoje osobiste wycieczki są żałosne i słabe. Myślałem że jesteś mądrzejszy.

Co jest wg Ciebie żałosnego w zmierzeniu poziomu metabolitu 25(OH)D? Ponad 90 % chorych na nowotwory ma zazwyczaj poziom poniżej 10 ng/ml, a depresja dotyka osoby, które maja poziom nie wyższy niż 20. Czekam na merytoryczną odpowiedź w stylu "Dorosły", a nie "Dziecko"
Dziecko
Ten stan ego to zestaw zachowań, który niesiemy jak zapisaną taśmę z czasów naszego dzieciństwa. Dziecko jest przede wszystkim nośnikiem naszych emocji. Negatywny aspekt Dziecka (Zbuntowane i Uległe) nie potrafi godzić się z obiektywnymi ograniczeniami, wykazuje brak zdecydowania i negatywny stosunek do innych ludzi.
https://farm1.static.flickr.com/10/15709083_b4541fed07_m.jpg
Obecność Spontanicznego Dziecka jest konieczna, by działać twórczo.
Dziecko Zbuntowane – nie chce, nie lubi, nie będzie tego robić, a już na pewno nie będzie słuchać innych. To jest ta część nas, która lubi się obrażać, dąsać i mieć humory. Tupie nogą, odwraca się i robi upartą minę.
Dziecko Uległe – gdy słyszy krytykę, patrzy w podłogę i nic nie mówi, odczuwając wstyd lub gniew. Skarcone, posłusznie wykonuje polecenie.
Dziecko Spontaniczne – chce się bawić, jest autentyczne, radosne, twórcze i ciekawe świata. Nie boi się pytać, potrafi w swobodny sposób wyrażać swoje uczucia (tak pozytywne jak i negatywne) i pragnienia.

I jeszcze mała anegdota (można ja odnieść do ciągłego utyskiwania, malkontenctwa):
Jeśli jedna osoba mówi ci, że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią ci, ze jesteś osłem to je zignoruj. jednak jeśli pięć osób mówi ci, że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON 15,60% 3,26 2025-09-17 15:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.