nie chce tu prognozować darkal robi dobrą robotę , pytanie tylko czy za tym idzie kasa czy to testy , co by tu nie gadać spólka nie ma szczęścia do raportów, oczekiwania zawsze wybujałe , wymiana idzie cały czas i kurs jest trzymany , wczoraj była śweica coś na kształt wysokiej fali ale dziś to zanegowali wyciąganiem za uszy kosztem raptem 7000 tys papiera aby było dobre zamkniecie , juro niewątpliwie ważna sesja,obawiam się jednak , co będzie po świętach usa a to niewątpliwie nas dotknie niezależnie do kierunku