Od ponad roku po raportach lekka obsuwa tu najczęściej bywa, ale przy tak dużym obrocie jak na tę spółkę to trudno powiedzieć. Zasada była prosta i zależała od konsensusu. Gdy był przebity to wzrost był kontynuowany a gdy zabrakło choć paru procent, nawet z 15% wzrostem rok do roku w danym kwartale to była korekta