Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: mocny team w BlackPoint

Zgłoś do moderatora
te przykłady pokazują że właśnie I i II kwartał są bardzo zblizone i tak kształtowały się także przychody z lat poprzednich od 2010 roku. Z kolei III był zawsze najsłabszy a czwarty najlepszy. Zwykle I półrocze był porównywalne do II półrocza. Stad moje przypuszczenie że nie zrealizują tych 160 mln z prognozy. Sam fakt że w ostatnim raporcie nie było żadnej wzmianki dotyczącej realizacji prognozy daje do myślenia. A mieli to robić co kwartał.
Wierzyłem w tą spółkę bardzo długo ale niestety tutaj mogą być groszówki, nawet 50 gr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLACKPOIN -8,23% 0,29 2026-02-11 12:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.