Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -38,69%

Re: Mobilum (Domenomania czyli Blockchain Lab SA) + Coinfirm = PKO BP ?

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/DOMENOMAN/wladze-zatrudnienie

"Ludzie - DOMENOMAN
Skład zarządu
Nazwisko i imię
Funkcja
Od dnia
Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Maliszewski Przemysław
Wiceprezes Zarządu
2018-03-13
-
Skład rady nadzorczej
Nazwisko i imięFunkcjaOd dniaFunkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowychMłodzianowski, Marek StanisławCzłonek RN2018-03-28-Suski DawidCzłonek RN2018-03-28-Grzegorzewski RobertCzłonek RN2018-03-28-Kaszycka MartaCzłonek RN2018-03-28-Pogorzelski RomanCzłonek RN2018-03-28"

vs

mobilum.com :

Przemek Maliszewski
COO, Co-Founder
Dawid Suski
CLO, Co-Founder

Wojciech Kaszycki
 
Roman Pogorzelski

Niby się wszystko zgadza, co dalej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,54% 0,37 2024-05-16 15:46:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.