To prawda, że giełda ma krótką pamięć, bo już nikt nie pamięta historii z Macro Games. Taka świetna miała być firma, tam też mówili, że nic nie może wiecznie spadać i że po spadkach przychodzą wzrosty. Otóż może wiecznie spadać i nie zawsze przychodzą. Nie mówię, że SF podzieli los, ale nie można być oderwanym od rzeczywistości i gadać jak potłuczony, że na pewno wróci do świetności, bo równie dobrze może nie wrócić i ludzie zostaną z akcjami nic nie wartymi. Polecam wejść na forum, gdzie ludzie nie mogą nawet sprzedać akcji, żeby rozliczyć stratę, bo nikt nie chce tego kupić.