Cała giełda na czerwono,spadki na Dax 3.5% spadek na Nasdag 1,5% spadki w Japoni i Australi a Simfabric ma rosnąć.Nie ma sensu aby w tej chwili wypuszczali jakieś Epsi bo i tak to nic nie da.Wszystko leci na ryj na całym świecie.Trzeba czekać aż pujdą sobie niedźwiedzie i przyjdą byczki,wtedy dobre infa i będzie gitara.Niestety trzeba czekać,przecież widać co się dzieje.Po najgorszej zimie przychodzi wiosna.Giełda krótką ma pamięć,co było wczoraj,jutro już jest nie ważne.życzę cierpliwości.pozdrawiam