Dnia 2024-12-11 o godz. 10:41 ~Kazik napisał(a):
> Doją kasę a wyników brak. Jak ma być dobrze?
Zawsze możesz przebranżowić się. Inna sprawa, czy w stosunku do siebie samego też jesteś taki krytyczny? Ile bierzesz kasy za wynagrodzenie i jak to się przekłada na efektywność pracy? Śmiało, podziel się opinią.