Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MIZERNOTA i PADACZKA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2012-08-14 o godz. 20:29 ~kris b napisał(a):
> latami smieli sie z relpola-4 lata w bok i w koncu wchodzi
> w hosse-nikt normany tego nie wytrzymal-ale b.cierpliwi jak
> najbardziej.i tak samo bedzie na kompapie.to kwestia
> czasu.wert sie przymknal bo z takimi karsykami nie ma co
> dyskutowac.a prezes lipka caly czas skubie ale zakute lby
> swoje...


A ja myśle sobie tak że Karsyk to większy cwaniak i pisze oby pisać a robi swoje. A wert cóż (cóż za konspiracyjny pseudonim) do końca nie zostanie wydymany bo jest mocny ale może go ktoś zawsze z zaskoczenia dopaść i jelito grube choć ciut przetrzepać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPAP -1,74% 22,60 2026-02-19 11:30:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.