bobek, czekaj na te 3 i wtedy kup i nam tu dupy nie zawracaj, każdego tu wali to czy kupisz czy nie, jak chcesz sie wygadac to do psychiatry, nie zaśmiecaj nam forum, zachowujesz sie jak niejaki psychol robert31 z monnari, wrzuc na luz i wypad stad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!