Dnia 2016-05-06 o godz. 20:56 ~polo napisał(a):
> Dnia 2016-05-06 o godz. 20:42 ~rower napisał(a):
> > Ciekawe że koszty dywidendy i zysk z emisji sa takie same .
>
> Poczytaj raport bo coś ci się pomyliło, dywidenda 84tyś a emisja 840mln.
>
> Podwyższenie kapitału zakładowego Spółki nastąpi w drodze emisji nie więcej niż 84.000.000 (osiemdzie-siąt cztery miliony) akcji na okaziciela serii D o wartości nominalnej 10 gr (dziesięć groszy) każda.
>
informuję uprzejmie, że 84mln akcji po 10 gr, daje sumę 8,4mln zł, a nie 840mln. dywidendy ma być 840tys (po 1 grosz za akcję).
Emisja nie jest jeszcze przyklepana. Miłego weekendu.