Dnia 2016-05-06 o godz. 20:42 ~rower napisał(a):
> Ciekawe że koszty dywidendy i zysk z emisji sa takie same .
Poczytaj raport bo coś ci się pomyliło, dywidenda 84tyś a emisja 840mln.
Podwyższenie kapitału zakładowego Spółki nastąpi w drodze emisji nie więcej niż 84.000.000 (osiemdzie-siąt cztery miliony) akcji na okaziciela serii D o wartości nominalnej 10 gr (dziesięć groszy) każda.