Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,10 zł , zmiana od tamtej pory: 12,98%

Re: Milestone ukończony, gra się odpala na 3 platformach

Zgłoś do moderatora
Nie chcę powtarzać wszystkiego, bo inaczej następnym razem prezesi będą małomówni. Więc odpowiem bez szczegółów i za siebie, że zadałem kilkanaście pytań głównie o Inkwizytora i moje obawy zostały rozwiane. Wydaje się, że marketiing zrobią porządnie, wielokanałowo, też opierając się o influencerów. Powinni zwiększyć swoją aktywność w social mediach, ale czekają na ulepszenie grafiki, żeby uniknąć krytyki po premierze pierwszego trailera. Prezesowi zależy na szybszym terminie w obrębie Q4 2023 (wbrew temu co odpisywano mi na discordzie jeszcze 2-3 mies temu), to bardzo ważne bo jest szansa załapania się na jesienne steamowe wyprzedaże. Mam 13500 akcji i postaram się zwiększyć do 20000 do lata. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -1,99% 14,80 2023-06-09 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.