Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,95 zł , zmiana od tamtej pory: 9,65%

Re: Milestone ukończony, gra się odpala na 3 platformach

Zgłoś do moderatora
Dokladnie, cieszę się, ze taka dyskusja się wywiązała. To co pisałem już dawno powinno być w cenie, odpowiedz od spółki utwierdziła, ze udało się to osiągnąć. Nie wiadomo czy nie będzie takiego kwasu jak w przypadku CP2077 na konsole przy premierze - na ten moment. Jeszcze jest sporo do przeczekania. Mały popyt plus gra animatora od paru miesięcy robi swoje. THD tez nienajgorzej prezentuje się w ujęciu rocznym na tle wielu innych spólek z gamedev na nc. Teraz pytanie kiedy spodziewana premiera Hotel Renovator? Na to czekamy, a jak pójdzie jakiś ,bad news’ to pewnie powrót kursu poniżej 12zl. Czas pokaże..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 1,43% 14,20 2023-05-26 17:03:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.