Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,95 zł , zmiana od tamtej pory: -3,59%

Re: Mera c/z 66 BioFactor 8 szykuje się +800%

Zgłoś do moderatora
Teraz przez 2 tygodnie sierpnia będzie, regularne skubanie akcji, przez co moim zdaniem dojdziemy do wyniku powyżej 2,3-2,5 za jedną akcję. Jeżeli wyniki będą dobre a wszystko na to wskazuje, możemy niebawem zobaczyć 3-4 PLN za akcję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERA -1,05% 1,88 2021-09-16 15:37:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.