Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MEGARON

Zgłoś do moderatora
Myślę, że to kwestia popularności. Niewątpliwe fakt, że kontrola spółki jest w rękach jednego człowieka też nie zachęca szerokiego rynku do angażowania się w spółkę do póki nie zobaczymy jak efektywny jest ten jeden człowiek.
  • MEGARON Autor: ~dolar
  • Re: MEGARON Autor: ~Stasek.
  • Re: MEGARON Autor: ~pk
  • Re: MEGARON Autor: ~piotr.pp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEGARON 0,00% 10,00 2020-10-19 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.