"W tym roku nakłady inwestycyjne wyniosą około 80 mln zł. Grupa prowadzi m.in. modernizację pieca w stalowni w Gliwicach oraz linii walcowniczej w Krakowie. Po zakończeniu inwestycji w Gliwicach nasze moce wytwórcze stali surowej mają wzrosnąć o przynajmniej 155 tys. ton, aby osiągnąć przedział 800-900 tys. ton rocznie"
i to mi się podoba, liczne inwestycje do tego rekordowy rok za który będzie solidna dywidenda albo dalszy rozwój Cognoru.