Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Mega KONTRAKT na eksport 2014 !

Zgłoś do moderatora
Ok, to czekanie kazdego niepociesza, ale na tym polegs dowcip,ze wytrwali zostana z nawiazka nagrodzeni ,patrzac na to ,ze raptem pare akcji na rynku , z czego polowa w naszych rekach.
Poza tym Gimbo, zapominajac o naszej wym.pogladow na Ursusie, przyznaj,ze Ursus od roku spadal na pysk , wszyscy psy wieszali i gdyby nie ten przez Tuska kontrakt dalej by zjezdzal do 1zl , poczytaj wpisy z ub.tyg. Tu nie ma ryzyka zjazdu, za to jest duza szansa na podobny jak nie wiekszy wzrost :-)
Pozdrawiam nieliczna Stara Gwardie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW -2,42% 4,84 2026-02-13 16:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.