Niemniej wczorajszy schemat karmienia podany przez Pana @Wykres wczoraj w dłuższym opisie,
jak na razie, sprawdza się ze szczegółami.
I jest 7-8%, i ławice, i do piątej linii.
I świece były trzy.
Dobre, na prawdę dobre.
No i dalej idzie zgodnie ze schematem.
Czy teraz jest faza Smart-Leszczy???