Ja pozycję już zamknąłem, niestety ze sporą stratą. Chciałbym być optymistą i się odkuć, ale niestety nawet z punktu analizy technicznej nie wygląda to dobrze. Poziom wsparcia jest tuż pod kursem, jak zostanie wyłamany, to kurs wybije się dołem z wieloletniego kanału wzrostowego, w którym cena pozostaje od początku historii Datawalk na giełdzie. Wtedy to już będzie jakaś totalna masakra zarówno fundamentalnie jak i technicznie. Nie umiem powiedzieć jak bardzo to wtedy spadnie. Żeby było jasne, to nie jest rekomendacja ani naganianie, decyzję podejmij samemu