No właśnie chodzi o to, że nic się nie stanęło. Spółka dalej generuje straty, a umów nie ma. Ostatnie podbicie było wywołane umowami i rekomendacją. Bez kolejnych pozytywnych informacji jak widać cena się nie utrzyma. Jak już pisałem, bez nowych umów wzrostów nie będzie, w przypadku takiej ciszy ze strony spółki jaka panuje obecnie kurs będzie leciał tylko w dół