Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: 0,89%

Re: matematyka

Zgłoś do moderatora
Nie ma wzrostów, bo nie ma popytu, a od czasu do czasu któryś ze zniechęconych akcjonariuszy upłynnia część swojego pakietu. Poprawa wyników kwartalnych z pewnością zostanie zauważona przez rynek, tak jak to było kilka lat temu. Na uwagę zasługuje fakt, że spółka chyba tylko raz w swojej historii zanotowała stratę kwartalną, co świadczy o dobrym zarządzaniu. Zalecam sobie i inny cierpliwość, choć muszę się przyznać, że często korci mnie, aby zredukować pozycję i przerzucić środki na spółki gdzie aktualnie zarabiam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 0,91% 2,22 2026-03-06 15:57:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.