Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,68 zł , zmiana od tamtej pory: 480,99%

Re: Maseczki made by Esotiq

Zgłoś do moderatora
Dokładnie, nawet moja mama potrafi uszyć takie coś. Maseczki przez najbliżyszy rok bedą codziennością. Więcej by zarobili niż na majtkach. Ale jest jeden problem w tych "polskich firmach", one nie produkują w Polsce!!! Zaorano nam wszystko za unijne srebrniki i fiskalne reformy, w latach 90-tych mielismy mnóstwo zakładów krawieckich i włokienniczych , moze ten wirus coś zmieni, ale wątpie. Pogoń ludzi za wygodnym życiem na koszt ubogich Azjatów. Zachód zajmuje się pierdołami bo ma żółtych murzynów i wszyscy czekają aby ten system wyzysku wrócił do dawnej formy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ 0,00% 33,90 2026-02-20 15:57:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.